Nakoľko je podľa Vás dôležitý prvý dojem?

V digitálnom svete je prvý dojem rovnako dôležitý, ak nie ešte dôležitejší, ako pri osobných stretnutiach. V online priestore máte približne 5 sekúnd na to, aby ste presvedčili svojho potenciálneho zákazníka, že sa nachádza na správnom mieste. Webová stránka je digitálnou vizitkou a podaním ruky v jednom.

Ako zanechať skvelý prvý dojem?

Priehľadnosť

Návštevník si hladko a ľahko nájde hľadanú informáciu alebo produkt, maximálne v 3 krokoch. V záujme transparentnosti webovej stránky je potrebné vybudovať plánovanú navigáciu a interné prepojenia.

Optimalizované pre mobilné zariadenia

V závislosti od témy viac ako polovica návštevníkov Vašej stránky pochádza z mobilných telefónov. V prípade niektorých trendových internetových obchodov je pomer vyšší ako 80 %. Optimalizácia vzhľadu pre mobilné zariadenia je preto prvoradým aspektom.

SEO – optimalizované pre vyhľadávače

Zanechanie dobrého dojmu má jedinú podstatnú podmienku, ktorou je „stretnutie“. Zákazníci Vás musia nájsť v nekonečnom bludisku internetu. Ukážeme Vám, ako to funguje. Pri vývoji stránky dbáme na dodržiavanie pravidiel požadovaných spoločnosťou Google a na využívanie príležitostí.

Užívateľsky prívetivý

Štruktúra a rozloženie webu sú vhodné, ak je používanie stránky intuitívne, teda jednoznačné aj bez čítania textových titulkov. Moderný grafický dizajn by mal zachovať pohodlnú použiteľnosť.

Rýchlosť

Predpokladáme, že neradi čakáte, a takisto predpokladáme, že podobne sú na tom i Vaši existujúci a potenciálni zákazníci, takže rýchlosť Vášho webu je kľúčová.

Aktuálne informácie

Pri výbere správneho partnera záleží na aktuálnosti informácií na jeho webe. Svoju webovú stránku môžete spravovať jednoducho a ľahko bez akýchkoľvek odborných vedomostí, vďaka čomu Vaša digitálna vizitka bude vždy aktuálna.

Čím Vám pomôžeme?

Poradenstvo

Naše viac ako 15-ročné odborné skúsenosti sú zárukou toho, že tvorba webovej stránky u nás prebieha podľa vedome štruktúrovaného a osvedčeného procesu.

Plánovanie

Tvorba dobrej webovej stránky je komplikovaný proces, pri ktorom treba dbať nielen na vyššie spomenuté body, ale aj na mnoho ďalších detailov, aby výsledok bol dokonalý.

Riešenie problémov

Máme radi výzvy, preto sa nevyhýbame ani náročnejším úlohám. Po zmapovaní úlohy sa snažíme nájsť najoptimálnejšie riešenie.

Realizácia

Rozvojové záležitosti sprevádzajú postupné konzultácie, aby sme Vám poskytli práve to, čo potrebujete. Kontaktujte nás, a my Vám pomôžeme, aby ste vynikli oproti konkurencii.

Ktorí si nás už vybrali

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá, ktorú zabezpečujeme silným zázemím,
motivovanými a vyškolenými odborníkmi.

… a veľa ďalších

Kvalitný vývoj webových stránok na mieru v Pixel! Ak záleží na kvalite a organickom obrate!

Aby sme Vám vedeli pomôcť, musíme spoznať Vás, Vašu spoločnosť, Váš produkt.
V záujme efektívnejšej pomoci prosíme, aby ste zodpovedali nasledujúce krátke otázky.

  Akú službu potrebujete?



  (webová stránka prezentujúca Vašu spoločnosť, podnik, činnosť)


  (predaj produktov a služieb online)

  Webstránka

  Podrobnosti prezentačnej webovej stránky:





  E-Shop

  Podrobnosti internetového obchodu:

  Všeobecné:



  Pre podrobnejšiu ponuku budeme potrebovať viac informácií.
  Produkty:





  Spôsoby doručenia:
  Aké spôsoby dopravy budete potrebovať?




  Spôsob platby:
  Aké spôsoby platby by ste potrebovali?






  Fakturácia a zásoby:








  Marketing:



  Posledný krok:



  Osobné údaje:








  Zodpovedal/a som otázky,
  čo teraz?

  Každá tisícmíľová cesta sa začne prvým krokom, ktorý ste si už urobili. Teraz sme na rade my.

  Kontaktujeme Vás do 24 hodín

  Začnime sa rozprávať, podeľte sa s nami o Vašu situáciu, o Vaše túžby a očakávania! Po kontakte s nami dostanete konkrétne odpovede na Vaše otázky, pričom sa bližšie zoznámime s Vašimi cieľmi a plánmi!

  Vypracujeme Vám cenovú ponuku

  Každý má svoju vlastnú predstavu o vystupovaní v online priestore. Na základe Vašich potrieb Vám vypracujeme personalizovanú cenovú ponuku, aby ste platili len za to, čo skutočne potrebujete.

  Realizujeme Vaše predstavy

  Začneme spoluprácu. Realizujeme Váš online vzhľad na základe Vašich predstáv. Máte nové nápady? V poriadku! Flexibilne riešime a implementujeme i Vaše nové nápady!